Duchoň Josef Hostěradice 1929)
Dva monotypy; Červená maska, signováno a datováno dole uprostřed tužkou J. Duchoň 1986, monotyp/papír, 71 x 49,5 cm; Autodafé II, signováno dole uprostřed tužkou J,. Duchoň, monotyp/papír, 81 x 44,5 cm (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |